Lütfen Bekleyiniz...

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Anneanne Eğitimi” color=”turquoise” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1532″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Çalışan anneler, bebeklerini en çok annelerine emanet ederler. Anneanneler için torun sevgisi bazen çocuk sevgisinden çok daha üstün olmaktadır. Fakat bu aşırı sevgi bebek bakımında yanlış olacak tutumları da sergilemeye sebep olabilmektedir. İhtisas alanım olan çocuk sağlığı ve bebek bakımı çalışmalarımla sizlere her türlü bilgiyi sunmaktayım. Bir anneannenin torununa bakarken nasıl bir yaklaşımda bulunması gerektiği, bu alanda doğru yaklaşım şekilleri gibi tüm konuları sizlere sunmaktayım.

Anneanne Bebeğe Nasıl Bakmalıdır?

Anneanne, bebeğin ebeveynlerinden biridir. Fakat bir anneanne bebeğe anneanne olduğunu hissettirmelidir. Aşırı sevgi veya aşırı ilgi bazı durumlarda çocuğun zihinsel gelişiminde zararlı olabilecek davranışlar içerir. Konunun tüm detaylarını edinmenizi sağlamakta ve kaliteli bireyler yetiştirmenize katkı sunmaktayım.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

 

 

Medicabul logo

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by