Lütfen Bekleyiniz...

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Bebek Çocuk (Fizik Tedavi)” color=”turquoise” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1539″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Bebek Çocuk (fizik tedavi)

Yetişkin bir bireyin sağlıklı oluşu, bebeklik dönemindeki süreçten itibaren sağlanır. Beslenme, rutin kontroller ve aktivite bebeğin yaşamsal faaliyetlerine özen gösterildiği anlamına gelir. Bu düzen ve kontrollerde bebeklerin hareket kabiliyeti denetlenmeli ve gelişim seviyesine dikkat edilmelidir. Bebeklere özel çalışmalarımda fizik tedavi hakkında gelişimsel anlamda fikirler sunmaktayım. Rutin kontrollerin yanı sıra önerilerimle bebeğinizin gelişimini tamamlamak için metotlarımı inceleyebilirsiniz.

Bebek Gelişimi

Kemiklerin gelişmemesi bebeklerin gelişimine etki eden en kronik olgudur. Bu olgu ortadan kaldırıldığında bebek sağlığı düzene girecektir. Fizik tedavi ile dengeli bir vücuda sahip olan bebekler sağlık sorunu yaşamazlar. Bağışıklık sistemini güçlendirici beslenme ve fiziksel anlamda yapılan egzersizler hakkındaki bilgi ve tecrübelerimden yararlanabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by