Lütfen Bekleyiniz...

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Doğum Anı” color=”turquoise” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1523″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Hamile kadınların en çok korktukları ve endişe taşıdıkları an doğum ânıdır. Bebeğim sağlıklı doğacak mı, doğum yaparken acı hissedecek miyim, doğumum çok mu uzun sürecek ve daha yüzlerce soru kafalarını meşgul eder. Hamile bayanların doğumla ilgili kuşkularına son verecek çalışmalarımı paylaşmakta ve psikolojik destek sunmaktayım. Kuşku ve sorularınıza yanıt vermekte ve bu özel döneme en rahat şekilde hazırlanmanızı sağlamaktayım.Bilinçli bir hamilelik ve kolay gebelik için doğum anı hakkında muhakkak bilgi almalısınız.

Doğum Anından Önce

Anne adayları, bu gizemli dönemde en duygusal anları yaşar. Elbette ki bir miktar heyecan olması da son derece doğaldır. Doğum öncesi yaşadığınız psikolojik süreçte ve endişe trajedilerinizde sizlere pozitiflik aşılamakta, bu zorlu ve heyecanlı süreci nasıl atlatacağınız konusunda detaylar vermekteyim.Doğuma esasında gebe kalmadan önce hazırlanmakta fayda vardır ancak son doğum anına kadarda artık geç deyip bırakmayın nereden başlasınız sizin ve bebeğiniz için kardır.Doğum öncesinde eğitim almak nasıl besleneceğiniz nasıl egzersiz yapacağınız ve bebek ile anne karnında nasıl iletişime geçeceğinizi bilirseniz her şey daha kontrollü ve olumlu geçecektir bütün riskleri ekrate etmiş olursunuz.

Doğum anında nefes çalışmak çeşitli egzersiz ve olumlamalar yapmak,doğum şekliniz ne olursa olsun daha bilinçli.travmasız,pozitif ve kolay bir doğum yapmanıza yardımcı olacaktır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

 

 

Medicabul logo

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by