Lütfen Bekleyiniz...

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Kadın Sağlığı İçin Teşhis Anketi” color=”turquoise” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Kadın Sağlığı İçin Teşhis Anketi

Zamanla yaşa,yediklerimize,hareketlilik oranımıza ve düşüncelerimize bağlı olarak hormonlarımızda bir takım değişiklikler meydana gelir ve değişiklikler zamanında dengelenmezse bağışıklık sistemimiz düşer ve bir takım hastalıklarla yüzleşmek durumunda kalırız.Psikolojik ve sosyokültürel açıdan dengelendiğimiz zaman ise bugün birçok hastalığın iyileşmesi daha kolaydır.

Sağlık riske atılmaması gereken bir değerdir. Tüm sağlık sorunlarında olduğu gibi kadın sağlığında da erken teşhis önem taşır. Kadın sağlığına yönelik anket çalışmalarımla, hastalık tespitini kolay hale getirmekteyim. Hasta olmadan önce, vücut yapısına göre risk teşkil eden problemleri belirlemekte ve olası rahatsızlıklara göre önlem alıcı tasarılar sunmaktayım.

Kadın sağlığı anketi ile ruhsal ve bedensel durumunuzu analiz edip hastalıklara karşı olan riskinizi en aza indiriyoruz ve daha bilinçli davranmanız için çeşitli eğitimler veriyoruz.

Kadın Sağlığında Özel Noktalar

Annelik, çocuk bakımı, aile sahibi olmak ve kadına dair her içerik hakkında tecrübe ve tıbbi bilgilerimle sorunlarınıza çözüm önerileri sağlamaktayım. Vücut dilinize ve DNA yapınıza özel, vücudunuzun hastalıklarla etkileşimini çözümleyerek riskli olduğunuz yönde tedbir almanızı hedeflemekteyim. Kadın olmanın ayrıcalığını sağlıklı bir birey olarak yaşamak için çalışmalarımı takip ediniz.

 

https://dergipark.org.tr/download/article-file/395763[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

 

 

Medicabul logo

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by