Lütfen Bekleyiniz...

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Stresle Başetme” color=”turquoise” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1543″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1571076917730{padding-left: 10px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Stresle Başetme

     Yıllar öncesinde adı hiç bilinmeyen stres sorunu, günümüzde herkesin yaşadığı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. İş stresi, okul stresi, sınav stresi, ergenlik stresi adlarıyla kategorilendirilen stres çeşitleri için çözüm önerileri sunuyorum. Stres sahibi olmayı önleyici tıbbi bilgi ve profesyonelterapi şekilleriyle stresi nasıl yeneceğinizi sizlerle paylaşmaktayım.

Stresi Yok Etme

     Hayatınızda stres yaşamanıza sebep olan olguları hiç düşündünüz mü? Bu olguları birlikte düşünebilir, sizlerde yaşattığı olumsuz etkileri birlikte yok edebiliriz. Sizlerle stresle baş etme yöntemlerini, stres olmamanız için uygulamanız gerekli olan teorileri sunmakta ve kısa bir süre içinde stresin etkilerini azaltmanızı sağlayıcı telkinlerde bulunmaktayım. Stresten kurtulmak için terapi yöntemlerimi deneyebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

 

 

Medicabul logo

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by