Lütfen Bekleyiniz...Uzm. Fzt.

Ferda Saraçoğlu


Çalışma Saatlerim


PAZARTESİ
09:00-18:00
SALI
09:00-18:00
ÇARŞAMBA
09:00-18:00
PERŞEMBE
09:00-18:00
CUMA
09:00-18:00
CUMARTESİ
09:00-18:00
PAZAR
KAPALI


BANA ULAŞIN


+90 541 910 69 10

info@ferdasaracoglu.comHayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor. Fizyoterapist ve doğum destekçisiyim. 2006’dan bu yana hastanelerde proje bazlı çalışıyorum. Doğum öncesi -sırası-sonrası dönemde anne -baba adaylarını ve bebeğe bakacak kişileri ruhsal ve bedensel yönden eğitiyorum. Onları diyet, egzersiz, beslenme ve  iletişim konusunda bilgilendirip danışmanlık yapıyorum. Gebelik dönemlerini ve doğum sonrası dönemlerinde destek veriyorum. Pilates, nefes ve beslenme, doğuma hazırlık kurslarıyla başlayıp doğum sonrası evde ki bebeğe alışma sürecinde dahil devam eden hizmetler veriyorum.
Hayalimde ki gebelik okulunu kurmak için çeşitli eğitimler aldım, farklı deneyimlerim oldu. 2009 yılında kurduğum sağlık, eğitim ve danışmanlık firmamla bu eğitimleri daha geniş kitlelere ulaştırmaya başladım, hastanelerle normal doğum sayısını arttırmak ve gebelik süreçlerini keyifli hale getirmek için projeler yaptım. Eğitimin her an ve her yerde önemli olduğunu vurguladım. Bunun için hem eğitimler verip hem eğitimler almaya hala devam ediyorum.

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by