Lütfen Bekleyiniz...

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Yetişkin (Fizik Tedavi)” color=”turquoise” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1541″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Yetişkin (fizik tedavi)

Romatizma ağrıları her yaştan bireyin sıkıntı yaşadığı sağlık sorunlarındandır. Hayati tehlike yaratmamasına rağmen, sosyal hayatı olumsuz yönde etkileyen, sıkıntı verici bu ağrıları önlemenin tek yolu fizik tedavi rehabilitasyondur. Günlük aktiviteler vücudun kan dolaşım hızı için yeterli olmadığında, fiziki bakımdan ağrı ve sızı ortaya çıkar.

Yetişkin bireylerin vücutlarının her bölümü fizik tedaviye ihtiyaç duyar. Yararlı bir sağlık tekniğiyle bu ağrıları azaltmak mümkündür. Tıbbi bilgi birikimim ve profesyonel anlamdaki tecrübelerimle, ihtiyacınız olan tüm terapi şekilleri hakkında bilgilendirme yapmaktayım.

Fizik Tedavi Metotları

Fizik tedavi vücudun sıcak tutulma yöntemidir. Çalışmalarımda yaşadığınız sağlıksal soruna uygun olan tedavi yöntemlerini sizlerle paylaşmakta ve bu sorunu seanslar eşliğinde çözmenizi sağlamaktayım.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hayatın hangi evresinde olursa olsun ilk önce kendimizi tanıtarak başlarız yazılarımıza ve konuşmalarımıza.Maceram ebelik bölümüyle başladı. Sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim. Çeşitli kişisel gelişim, egzersiz ve beslenme seminerlerine katıldım.2006 yılında Bursa Acıbadem doğumhane ve yenidoğan bölümünde başlayan serüvenim yıllardır devam ediyor.

Copyright by Green Web Digital Agency 2019. All rights reserved.

Mesaj Gönder
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by